Skip to main contentZastrešenie bazénov

www.bazenyrelax.sk

Prečo zastrešiť bazén?

Konfort charakterizuje originálny a príťažlivý design. Rozdelenie konštrukcie na kupolu a rovnú časť zvyšuje úžitkové vlastnosti zastrešenia a zlepšuje jeho funkcie.
Keramický bazén

Atipické zastrešenie

V spolupráci s našími špecialistami sa snažíme vyhovieť všetkým želaniam naších zákaznikov a prispôsobiť rozmery zastrešenia konkrétnym podmienkam a stavebnému miestu. Atipické riešenie naších zastrešení ocenilo už veľa zákaznikov, pre ktorých sme prispôsobili tvar či veľkosť zastrešenia, alebo vyriešili jeho neobviklé umiestnenie. Na jednotlivých projektoch pracujú projektanti v našej vývojovej kancelárií a v návrhoch zohľadňujú všetky zákaznikove želania tak, aby navrhnuté riešenie plne uspokojilo jeho predstavy.

Konečnú cenu zastrešenia konzultujte s naším Autorizovaným predajcom na Slovensku firmou Bazenyrelax, Púchov,

Zastrešenie KOMFORT

Konfort charakterizuje originálny a príťažlivý design. Rozdelenie konštrukcie na kupolu a rovnú časť zvyšuje úžitkové vlastnosti zastrešenia a zlepšuje jeho funkcie. Výhodou u tohoto typu je podchodzia výška po celej dĺžke bazénu, ktorá úmožňuje príjemný pobyt pri bazéne po kúpeli i v prípade nepriaznivého počasia. Samozrejmosťou sú dvere v bočnej stene a v prednom i zadnom čele. V prípade väčšieho rozpätia použitých modulov používame pre konštrukciu špeciálne zosilnené profily, ktoré dostatočne zaisťujú pevnosť a bezpečnosť konštrukcie.
Keramický bazén
Keramický bazén

CASABLANKA

Casablanka ponúka luxus pre tých najnáročnejších zákazníkov. Elegantná konštrukcia umožňuje niekoľko variant prevedenia, od nenápadného nízkeho zastrešenia až po vysoké, pod ktorými je možné sa pohybovať vzpriamene. Vnútorný priestor pôsobí príjemne a atraktívne vďaka elegantným krivkám nosných profilov z kvalitnej hliníkovej zliatiny. Tento typ zastrešenia splňuje všetky požiadavvky zákazníkov, pokiaľ ide o možnosti jeho využívania a jednoduchosť údržby. Dver sú inštalované do prednej alebo zadnej steny zastrešenia. Jednotlivé moduly sa môžu pod seba vzájomne zasúvať, alebo s nimi aj parkovať v priestore za bazénom, aby sa v dobe zvýšenej prevádzky v okololí bazénu nestali prekážkou voľného pohybu.

Zastrešenie ELEGANC mini

je cenovo dostupný. Oblúkovitý tvar zastrešenia je zo všetkých ponúkaných typov staticky najodolnejší proti pôsobeniu verta a snehu. Preto je tiež najvhodnejším typom do horských oblastí.
Keramický bazén
Keramický bazén

KLASIK Lux

Zastrešenie Klasik Lux je elegantným produktom kde jeho prednosťou je pohyb jednotlivých modulov bez použitia koľají, PLEXIGLAS číre na bočných stenách a čelách zastrešenia pri dodržaní minimálnej výšky. Spĺňa preto maximálne nároky užívateľov na celkovú estetickú a úžitkovú úroveň bazénu.

Zastrešenie vírivých vaní

Keramický bazén
Keramický bazén

Cenník

Realizácie

69-121-elegance-mini14
69-172-elegance-mini14
69-237-elegance-mini25--1-
69-257-elegance-mini19--1-
69-259-elegance-mini11
69-303-orient3
69-378-praktik14
69-509-elegance-mini4
69-539-elegance-mini18--1-
69-602-elegance-mini9
69-62-elegance-mini5--1-
69-767-komfort25
69-826-orient2
69-842-komfort28--1-
69-85-elegance-mini17

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám alebo napíšte.

+421 905 869 890

Luxusný bazen už od 3000€

Pošlite nám informácie o vaších plánoch a my vám vypočítame cenu.